Park ’t Zoet in beweging – 24 mei 17.00 – 23.00 uur
mei 24, 2025
Park 't Zoet
Sporten is niet alleen goed voor je lichaam, maar ook voor je geest en samen sporten maakt dat nog leuker. Kom 24 en 25 mei uit je bubbel en probeer een hele nieuwe sport of dans. Misschien ontmoet jij wel je nieuwe sportmaatje en vind jij je nieuwe passie! Of je nu een fanatieke sporter bent of gewoon nieuwsgierig naar nieuwe sporten, dit evenement biedt een unieke kans om nieuwe mensen te ontmoeten, samen meer te bewegen en nieuwe sporten te ontdekken.
Zaterdag 24 mei 17.00 – 23.00 uur
Zaterdag 24 mei staat in het teken van bewegen op muziek, en op zondag 25 mei kun je allerlei sporten ontdekken die Breda te bieden heeft. Of je nu een fanatieke sporter bent of gewoon nieuwsgierig naar nieuwe sporten, dit evenement biedt een unieke kans om meer te bewegen en nieuwe sporten te ontdekken.
⭐ Het evenement bestaat uit verschillende workshops, demonstraties en kraampjes. Leer hier de basis van boksen met professionele coaches of test je uithoudingsvermogen op een bouldermuur. Of ga uit je comfortzone en ontdek de kracht en het plezier van paaldansen tijdens een onvergetelijke workshop. Verder zal Roy Meyer een weerbaarheid clinic geven en vanuit Talent Empowerment zullen er ook een yogasessie en breakdancers aanwezig zijn.